Bezpieczny najem w czasie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2

Bezpieczny najem z ASTON REAL ESTATE  
English version
W trosce o bezpieczeństwo klientów agencja Aston Real Estate przygotowała szereg informacji odnośnie procesu wynajmu w czasie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2.

1. Prezentacje nieruchomości – zasady bezpieczeństwa
Zachęcamy Państwa do udziału w wizytach ONLINE poprzez popularne aplikacje takie jak: Skype, WhatsApp, Facetime. Wystarczy umówić prezentację na określoną godzinę, a agent pojedzie osobiście do mieszkania i przeprowadzi transmisję wizyty na żywo. Nasi agenci zaprezentują wybrane nieruchomości ze wszystkimi szczegółami, a Państwo jako przyszli Najemcy możecie kierować przebiegiem prezentacji i zadawać na bieżąco nasuwające się pytania.
W przypadku gdy zdecydują się Państwo na osobiste obejrzenie nieruchomości, sugerujemy podjęcie następujących działań:
- zachowanie odpowiedniego dystansu w trakcie prezentacji
- skorzystanie z płynu do dezynfekcji rąk, który posiadają nasi agenci
- w przypadku rodzin wybranie jednej osoby, która uda się na spotkanie
- zalecamy dojazd na spotkanie własnym autem lub taksówką zamiast transportem publicznym
- założenie rękawiczek, w celu uniknięcia bezpośredniego kontaktu z często dotykanymi powierzchniami
Prosimy również o wyrozumiałość w przypadku braku możliwości spotkania w nieruchomościach, gdzie zamieszkują jeszcze najemcy lub właściciele.

2. Prowizje i ceny
Rozumiejąc trudną sytuację gospodarczą w czasie trwania epidemii COVID-19, jesteśmy w stanie zaproponować preferencyjne stawki prowizji dla najemców, a także zapewnić adekwatną do sytuacji rynkowej negocjację cen oferowanych przez nas nieruchomości.

3. Negocjacje, zawieranie umów, przekazanie Przedmiotu Najmu
Jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia całego procesu najmu nieruchomości w sposób zdalny. Zarówno negocjacje, umowy pośrednictwa, jak i sama umowa najmu, mogą zostać przeprowadzone i podpisane zdalnie - w maksymalnie bezpieczny sposób, nie wychodząc z domu. Również przekazanie lokalu może odbyć się podczas bardzo krótkiego spotkania z jedną osobą – agentem nieruchomości, w maksymalnie skróconej formie. Przed spotkaniem przygotowane przez nas zostaną wszystkie formalności: protokoły jak i pełna dokumentacja fotograficzna nieruchomości, co ogranicza ryzyko. Podczas spotkania wystarczy złożyć podpis i odebrać klucze do wynajętego mieszkania.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem!