COSMOPOLITAN - Apartamenty na sprzedaż


Aston Real Estate prezentuje prestiżowe apartamenty do zakupu z panoramicznym widokiem, znajdujące się w wieżowcu Cosmopolitan - jednym z najbardziej prestiżowych budynków mieszkalnych w Europie.

Cosmopolitan dzięki swojej w całości przeszklonej elewacji oferuje niesamowite widoki tętniącej życiem Warszawy. Budynek wykończony jest materiałami najwyższej jakości, a apartamenty cechują się standardem 5-gwiazdkowego hotelu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z licznymi właścicielami w budynku Cosmopolitan, Aston Real Estate posiada wyjątkową ofertę apartamentów do zakupu w tym budynku. Posiadamy w naszej ofercie unikalne oferty off-market - niepublikowane na portalach Internetowych.

Obecnym i przyszłym właścicielom nieruchomości w budynku Cosmopolitan oferujemy profesjonalne doradztwo, wycenę, negocjacje, opiekę nad apartamentem i pełną dyspozycyjność. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie dalszego wynajmu apartamentu, w tym weryfikację najemcy, pełne bezpieczeństwo transakcji i obsługę posprzedażową. Świadczymy usługi dodatkowe w ramach, których organizujemy m.in. doradztwo architekta wnętrz, home-staging, sprzątanie, naprawy i inne.

Cechuje nas także pełna dyspozycyjność oraz mamy również możliwość oprowadzenia klienta po wszystkich dostępnych częściach wspólnych. Satysfakcja Klienta z zakupionego apartamentu jest dla nas najwyższym celem, a świadcząc usługi pośrednictwa zapewniamy pełną dyskrecję i profesjonalizm w trakcie całego procesu transakcji.

Zapraszamy Państwa do współpracy oraz prezentujemy poniżej naszą aktualną ofertę apartamentów do zakupu w wyjątkowym budynku, jakim jest Cosmopolitan.


AKTUALNE OFERTY APARTAMENTÓW NA SPRZEDAŻ W BUDYNKU COSMOPOLITAN