ZŁOTA 44 - apartamenty na wynajemAston Real Estate prezentuje apartamenty z fenomenalnym widokiem, znajdujące się w najlepszej inwestycji mieszkalnej Europy Środkowo-Wschodniej - luksusowym wieżowcu Złota 44!

Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz współpracy z wieloma właścicielami na Złotej 44, Aston Real Estate posiada obszerną ofertę apartamentów do najmu w tym wyjątkowym budynku. Posiadamy w ofercie na wynajem również apartamenty z polecenia, które nie są publikowane na portalach Internetowych.

Dzięki doskonałej znajomości budynku, a także wypracowanym relacjom z zespołem administracji budynku, Aston Real Estate jest w stanie sprawnie przeprowadzić proces najmu. Nasza strategia przy negocjacji ceny opiera się o model win-win, który gwarantuje satysfakcję obydwu stronom transakcji. Usługa pośrednictwa nie kończy się dla nas na przeprowadzeniu transakcji – zapewniamy pomoc w zakresie usług dodatkowych, takich jak np. zorganizowanie usług sprzątania, transportowych, instalacji Internetu. Zapewniamy naszym klientom również możliwość konsultacji z doradcą podatkowym i radcą prawnym.

Naszych agentów cechuje pełna dyspozycyjność – organizujemy spotkania dostosowując się do wskazanego przez Państwa terminu. Dzięki dostępności kluczy do prawie wszystkich apartamentów zapewniamy swobodną i nieograniczoną czasowo prezentację każdego apartamentu. Mamy również możliwość oprowadzenia klienta po wszystkich dostępnych częściach wspólnych, łącznie ze strefą lounge, salami konferencyjnymi, siłownią, basenem i spa.

Satysfakcja Klienta z wynajętego apartamentu jest dla nas najwyższym celem, a okazywana nam wdzięczność naszych zadowolonych klientów spotykanych na co dzień w częściach wspólnych jest dla nas największą nagrodą za wysiłek i zaangażowanie przy najmie apartamentu. Zapewniamy pełną dyskrecję i profesjonalizm w trakcie całego procesu transakcji.

Właścicielom nieruchomości na Złotej 44 oferujemy profesjonalne doradztwo, wycenę, negocjacje, opiekę nad apartamentem i pełną dyspozycyjność. Zapewniamy również należytą staranność i weryfikację potencjalnych najemców, oraz pełne bezpieczeństwo transakcji i obsługę posprzedażową. Organizujemy również usługi doradztwa podatkowego i prawnego, oraz szereg usług dodatkowych, takich jak np. sprzątanie, naprawy, home-staging. Aston Real Estate dba także o ponowne wynajęcie nieruchomości (dzięki przypomnieniom przed końcem okresu najmu) oraz nie pobiera ponownej prowizji, gdy najemca wynajmuje apartament na kolejne roczne okresy. Aston Real Estate pobiera jednorazowe wynagrodzenie niezależnie od okresu najmu. Jeśli klient zdecyduje się przedłużyć najem, służymy bezpłatnym wsparciem w przygotowaniu formalności z tym związanych.

Warszawa ofertuje luksusowe apartamenty na wynajem, jednak to Złota 44 jest najbardziej ekskluzywnym adresem.

Zapraszamy Państwa do współpracy oraz prezentujemy poniżej naszą aktualną ofertę apartamentów w unikatowym budynku, jakim jest Złota 44.

AKTUALNE OFERTY APARTAMENTÓW DO WYNAJĘCIA NA ZŁOTEJ 44