COSMOPOLITAN - Apartamenty na wynajem

Aston Real Estate prezentuje prestiżowe apartamenty do wynajmu z panoramicznym widokiem, znajdujące się w wieżowcu Cosmopolitan - jednym z najbardziej prestiżowych budynków mieszkalnych w Europie.

Cosmopolitan dzięki swojej w całości przeszklonej elewacji oferuje niesamowite widoki tętniącej życiem Warszawy. Budynek wykończony jest materiałami najwyższej jakości, a apartamenty cechują się standardem 5-gwiazdkowego hotelu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z licznymi właścicielami w budynku Cosmopolitan, Aston Real Estate posiada wyjątkową ofertę apartamentów do najmu w tym budynku. Posiadamy w naszej ofercie unikalne oferty off-market - niepublikowane na portalach Internetowych.

Usługa pośrednictwa nie kończy się dla nas na przeprowadzeniu transakcji – zapewniamy pomoc w zakresie usług dodatkowych, takich jak np. zorganizowanie usług dodatkowych - sprzątania, transportowych, instalacji Internetu. Zapewniamy naszym klientom również możliwość konsultacji z doradcą podatkowym i radcą prawnym.

Cechuje nas także pełna dyspozycyjność oraz mamy również możliwość oprowadzenia klienta po wszystkich dostępnych częściach wspólnych. Satysfakcja Klienta z wynajętego apartamentu jest dla nas najwyższym celem, a świadcząc usługi pośrednictwa zapewniamy pełną dyskrecję i profesjonalizm w trakcie całego procesu transakcji.

Zapraszamy Państwa do współpracy oraz prezentujemy poniżej naszą aktualną ofertę apartamentów do wynajmu w wyjątkowym budynku, jakim jest Cosmopolitan.

AKTUALNE OFERTY APARTAMENTÓW NA WYNAJEM W BUDYNKU COSMOPOLITAN