ZŁOTA 44 - Apartamenty na sprzedażAston Real Estate prezentuje luksusowe apartamenty do zakupu z fenomenalnym widokiem, znajdujące się w najlepszej inwestycji mieszkalnej Europy Środkowo-Wschodniej - wieżowcu Złota 44!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z licznymi właścicielami Złotej 44, Aston Real Estate posiada najbogatszą ofertę apartamentów do zakupu w tym wyjątkowym budynku. Posiadamy w naszej ofercie unikalne oferty off-market - niepublikowane na portalach Internetowych.

Obecnym i przyszłym właścicielom nieruchomości na Złotej 44 oferujemy profesjonalne doradztwo, wycenę, negocjacje, opiekę nad apartamentem i pełną dyspozycyjność. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie dalszego wynajmu apartamentu, w tym weryfikację najemcy, pełne bezpieczeństwo transakcji i obsługę posprzedażową. Świadczymy usługi dodatkowe, w ramach których organizujemy m.in. doradztwo architekta wnętrz, home-staging, sprzątanie, naprawy i inne.

Cechuje nas także pełna dyspozycyjność oraz mamy również możliwość oprowadzenia klienta po wszystkich dostępnych częściach wspólnych. Satysfakcja Klienta z zakupionego apartamentu jest dla nas najwyższym celem, a świadcząc usługi pośrednictwa zapewniamy pełną dyskrecję i profesjonalizm w trakcie całego procesu transakcji.

Zapraszamy Państwa do współpracy oraz prezentujemy poniżej naszą aktualną ofertę apartamentów do zakupu w unikatowym budynku, jakim jest Złota 44.

AKTUALNE OFERTY APARTAMENTÓW NA SPRZEDAŻ NA ZŁOTEJ 44